SeneCura SeniorCentrum Chotěboř

Domov, v němž se budete cítit dobře

V našem domově nabízíme širokou škálu služeb v prvotřídní kvalitě zajištěnou profesionálním týmem spolupracovníků. K dispozici je péče 24 hodin 7 dní v týdnu pro službu Domov pro seniory s kapacitou celkem 60 lůžek, službu Domov se zvláštním režimem s kapacitou celkem 60 lůžek a také Odlehčovací služba s kapacitou 2 lůžka. U nás stojí člověk a jeho individualita v centru zájmu. Veškerá naše péče se řídí potřebami a přáním klienta tak, aby se cítil jako doma.

SeneCura SeniorCentrum Chotěboř se nachází v klidné části města Chotěboř. Město Chotěboř se rozprostírá nad údolím řeky Doubravy, kde se nachází známá naučná stezka. U budovy našeho domova najdete rozlehlou zahradu, která umožňuje setkávání všech generací. Nabízíme širokou škálu služeb v prvotřídní kvalitě zajištěnou profesionálním týmem. Poskytujeme péči 24 hodin 7 dní v týdnu v rámci služby Domov pro seniory a Domov se zvláštním režimem a Odlehčovací službu. Budova SeniorCentra je členěna do dvou nadzemních podlaží, kde se nacházejí pokoje klientů, společenské prostory, kadeřnictví, fitness centrum, kaple a místnost pro aktivizaci klientů. Výhodou nového a moderního domova, otevřeného v roce 2021, jsou plně bezbariérové prostory, komfortně zařízené jednolůžkové a dvoulůžkové pokoje s výhledem do krajiny nebo zahrady s terasou. Pokoje jsou plně vybaveny nábytkem včetně polohovatelné postele s antidekubitní matrací a vlastním sociálním zařízením. Vybavení je vhodné i pro osoby se zdravotním postižením. Podporuje nás Kraj Vysočina a město Chotěboř.

Podporuje nás kraj Vysočina a město Chotěboř:

          

Jsme členem:
                   

Jistota od předního poskytovatele péče

V České republice je SeneCura se svými 17 zařízeními předním nestátním provozovatelem Domovů pro seniory a Domovů se zvláštním režimem (pro seniory trpící Alzheimerovou chorobu či jinou formou demence). Našim klientům poskytujeme jistotu kvalitní péče díky sdílení znalostí, inovací a dlouholetých zkušeností v oblasti péče v rámci celé slupiny. V SeniorCentrech SeneCura poskytujeme zdravotní péči 24 hodin 7 dní v týdnu.

Společnost SeneCura byla založena v Rakousku v roce 1998 a postupem času se stala předním soukromým poskytovatelem sociálních a zdravotních služeb. Skupina SeneCura provozuje v Rakousku 89 zařízení s přibližně 7 300 lůžky a je držitelem mnohonásobného ocenění za kvalitu a inovace. Zdravotnická zařízení jsou v Rakousku provozována pod značkou OptimaMed.

Provozovatelem SeniorCentra Chotěboř je SeneCura SeniorCentrum Chotěboř s.r.o.  Zřizovatelem je společnost SeneCura s.r.o., Ke Smíchovu 1144/144, Praha Slivenec 154 00. SeneCura SeniorCentrum Chotěboř s.r.o. bude poskytovat dvě služby sociální péče s nepřetržitým provozem (celoroční provoz) a to sociální službu – Domov se zvláštním režimem, dle § 50 zákona č. 108/2006 Sb., o sociálních službách, sociální službu – Domov pro seniory, dle § 49 zákona č. 108/2006 Sb., o sociálních službách, a Odlehčovací službu dle § 44 zákona č. 108/2006 Sb., o sociálních službách.

 

SeniorCentrum Chotěboř jedním pohledem

• Moderní SeniorCentrum otevřené v roce 2021, registrovaná kapacita 122 lůžek
• Rozlehlá zahrada, terasa
• Programy: roční přání, výměnné pobyty, večeře při svíčkách
• Ergo- a fyzioterapie, canisterapie, muzikoterapie

• Kadeřnictví, fitness centrum, kvalitní a pestrá strava
• Bohaté aktivizační programy, masáže, pedikúra, Wi-Fi
• Pravidelné zahradní slavnosti
• Poloha domova umožňuje zapojení do sociálního života v okolí