SeneCura SeniorCentrum Chotěboř

Pro zájemce

Pokud máte zájem o služby našeho SeniorCentra (Domov pro seniory nebo Domov se zvláštním režimem), je třeba nejprve si vyplnit a následně podat Žádost o poskytnutí sociální služby. Žádost o poskytnutí sociální služby si můžete stáhnout níže, vyžádat telefonicky nebo také vyzvednout osobně u sociální pracovnice SeniorCentra, která Vám představí nabízené služby, provede Vás našimi prostory a pomůžeme Vám Žádost vyplnit. Součástí Žádosti je i Vyjádření lékaře. Toto Vyjádření Vám vyplní Váš současný praktický nebo ošetřující lékař. Ve chvíli, kdy do SeniorCentra doručíte vyplněnou Žádost včetně Vyjádření lékaře je Žádost považována za kompletní. Žádost můžete doručit osobně nebo zaslat poštou na adresu SeniorCentra. V případě dotazů nebo možnosti prohlídky kontaktujte naše sociální pracovnice. Potřebné dokumenty ke stažení naleznete níže.

Dokumenty ke stažení:
ŽÁDOST O PŘIJETÍ
VYJÁDŘENÍ LÉKAŘE K PŘIJETÍ
SAZEBNÍK ÚHRAD

Potřebné dokumenty ke stažení pro Odlehčovací službu:
ŽÁDOST O ODLEHČOVACÍ SLUŽBU
INFORMACE PRO ZÁJEMCE O ODLEHČOVACÍ SLUŽB
SAZEBNÍK ODLEHČOVACÍ SLUŽBA

Co se vám může hodit: 

SEZNAM DOPORUČENÝCH VĚCÍ K NÁSTUPU
NÁVŠTĚVNÍ ŘÁD
STÍŽNOSTI, PŘIPOMÍNKY A NÁMĚTY

Úhrada péče:

Úhrady za pobyt jsou stanoveny v souladu se zněním zákona č. 108/2006 Sb., o sociálních službách a prováděcí vyhlášky č. 505/2006 Sb., v platném znění. Kompletní informace o cenách získáte v SeniorCentru při osobní návštěvě od sociální pracovnice, která Vás zároveň provede naším zařízením.

Možné způsoby platby úhrady:

  • převodem z osobního účtu, platba trvalým příkazem,
  • jiné způsoby úhrady je možné konzultovat v rámci jednání se zájemcem o sociální službu.

Pokud potřebujete jakoukoliv radu či pomoc v otázce péče o seniory nebo máte zájem o prohlídku, obraťte se na naši sociální pracovnici nebo můžete použít náš online formulář.

Odesláním formuláře souhlasíte se zpracováním osobních údajů.

Formulář byl odeslán.

Odesílám formulář